Чи звинувачуємо ми інших у тому, що для Бога є просто абсолютною суверенністю Його плану? Якщо ми будемо зайняті у своїй оцінці припущеною провиною іншого, ми ніколи не зможемо ототожнитися з його потребою.
Коли я спокушений, я можу або підкорити себе і сповідувати теологію, або я можу вірити в Бога і визнавати Його всім своїм серцем і пересвідчувати Його життя через віру.
